edukacja jest w niej ukryty skarb chomikuj

edukacja jest w niej ukryty skarb chomikuj

Niezawodność Wiedza

Ostatni wpis na forum zawarte przekonanie, że wielu inżynierów i menedżerów rozwój produktów i utrzymania urządzeń posiada apatię wiedzy na temat niezawodności. „Nie dbam o to!” był autora słów. Czy tak się stało? Czy zatraciliśmy zdolność do dbania o niezawodności?

Niezawodność Zrozumienie

W kursie uczę się na zarządzaniu niezawodność pytam moich studentów, aby znaleźć ogłoszenie korzystając wiarygodność jako główny temat lub roszczenia. Nie jest to bardzo trudne do zrobienia, a ja regularnie został zaskoczony zakresu zastosowań reklamowych znajdzie wokół pojęcia niezawodności. Roszczenia „Niezawodny Movers ‚niezawodnie i bezpiecznie przenieść swoje rzeczy do nowego domu. Niezawodne urządzenie do ładowania amunicji shotgun sugeruje każdej powłoki zadziała niezawodnie. I wiele innych ogłoszenie korzystać z podstawowych pojęć spójne, powtarzalne, bezpieczeństwa i godna zaufania poprzez określenie wiarygodnych lub niezawodności. Istnieje powszechne i dobre skojarzenia z niezawodność.

Definicja inżynierii niezawodności jest podobna, ale bardzo konkretne:

Prawdopodobieństwo udanej operacji lub funkcji w określonym czasie okresu, w określonym środowisku.

Istnieją tylko cztery elementy: prawdopodobieństwo, czas trwania, funkcja i środowisko.

Większość zgadza się to właściwe i pożyteczne. Funkcja ta jest często dobrze znane i oczywiste jest, gdy urządzenie działa lub nie powiodła się. Środowisko obejmuje profile pogodowe i użytkowania, a także jest na ogół dobrze zrozumiane. Czas trwania to oczekiwany okres użytkowania. To określenie prawdopodobieństwa, że ??ma tendencję do radzić zrozumienia.

apatia Współpracownicy

Czy statystyki należy obwiniać za apatii? Proponuję nie do końca. Niektóre z nich mogą być opóźnienia sprzężenia zwrotnego do projektowania i utrzymania zespołów.
http://www.plandeki.eu/plandeki-na-wymiar
– autor artykułu