edukacja dla bezpieczenstwa przez internet

edukacja dla bezpieczenstwa przez internet

Słowo ma to, że w 2010 roku, Google będzie włączenie szybkość ładowania strony do swojego algorytmu wyszukiwania. Utrzymując prędkość Ładowanie strony szybko, może w przyszłości pomoc przy wszystkich ważnych rankingu Google.

Dlaczego ta informacja o słowniku lotnictwa ważne? Dla producenta lub dewelopera, ważne jest, aby struktura witryny tak, że zawiera elementy przedstawione tutaj. Dla ucznia, który jest w ramach programu szkolenia w powietrzu, ważne jest, aby wybrać słownika lotnictwa, które uwzględnia również te elementy.

Poniżej znajduje się lista popularnych słowników lotnictwa znaleźć na stronie internetowej:

alphadictionary.com/

edukacja dla bezpieczenstwa przez internet

aviastar.org/dictionary_eng.html

dictionary.babylon.com/science/aviation

aviationdictionary.org/ datwiki.net/

edukacja dla bezpieczenstwa przez internet

naa.edu pilotportalusa.atspace.com/aviation_dictionary_a.html

Jeśli chodzi o wymienione powyżej, okazało datwiki.net być bardzo wyczerpujące, z szybkim wyszukiwarki. Również babylon.com zawierała wyszukiwarkę oraz możliwość tłumaczenia języków. AlphaDictionary.com był również bardzo skuteczne, ponieważ zawierają one przeszukania 1065 słowników naraz, wprowadzając termin do ich komponentu wyszukiwania. Po umieszczeniu szukanej w wyszukiwarce, można uzyskać listę słowników, które wykonują ten termin. Losowanie z powrotem do tej metody jest to, że jest to bardziej czasochłonne przy poszukiwaniu definicji.

Aviastar.org zapewnia jedną listę stron terminów. Aviationdictionary.org był bardzo obszerny i miał szybki wyszukiwarkę i miał więcej akronimów wówczas inne słowniki internetowe lotnictwa. Naa.edu miał dobry słownika typu lista bez wyszukiwarki, i okazało się bardzo wyczerpujące, chociaż myślę, że ich strona będzie bardziej profesjonalny, bez irytujących muzyki na swojej stronie głównej. Wreszcie pilotportalusa.atspace.com/aviation_dictionary_a.html była niepełna, typu lista, z wielu obrazów.

Podsumowując, budowniczym słownika lotnictwa powinna dawać wysoki poziom kompleksowości, ale nie wyczerpujące, pozwalają na włączenie obrazów na każdej stronie, upewnij się, że każda strona jest łatwo poruszać się do wszystkich stron słownika, a co najważniejsze, upewnij się, że każda strona ładuje się szybko, nawet dla tych użytkowników, którzy muszą korzystać z wolnego połączenia z Internetem. Słownika lotnictwa online jest integralnym elementem każdego programu obsługi lotu. Student pilotów, instruktorów lotniczych, inżynierowie przemysłu lotniczego, albo ktoś, kto ma interes w lotnictwie, wszystkie są beneficjentami tego rodzaju słownika.

Thomas Sullivan, autor tego artykułu, jest wydawcą internetowych i deweloper, który mieszka w okolicy Boston, MA . Jest twórcą i webmasterem Lotnictwa Dictionary.

– autor artykułu