internetowe kursy kwalifikacyjne dla nauczycieli

internetowe kursy kwalifikacyjne dla nauczycieli

Distance Learning – Jak to działa

Miałem 4-letni i studiowania w domu było idealne dla mojego życia w tamtym czasie. Mogę uczyć się i pisać swoje zadania w godzinach porannych, kiedy moja córka była w play-szkoły, a wieczorami, kiedy spała … a ja wciąż mam wydać wszystkie te cenne popołudnia z nią, a ja postępuje się nowa obszar wiedzy.

Nie tylko nauczyć się pisać z czytelnika – Ja na pewno nie osiągają również wiedzę o tym, jak sprzedać swoje opowiadania i artykuły.

Sprzedałem moje pierwsze opowiadanie do magazynu na jeden miesiąc przed Ukończyłem kurs i rok później pracował jako dziennikarz free-lance w południowej Hiszpanii na okres pięciu lat.

Zrobiłem 10 jednostek, które przybyły drogą pocztową oraz kilka zadań, które wysłałem do mojego nauczyciela.

Dystans learning są dziś przede wszystkim w Internecie – ale ich struktury zbudowane są niemal tak samo: masz swoją jednostkę i dostarczyć zadanie, co Twój opiekun Uwagi na temat.

Różnica polega na tempo i obiekty na forum. Pobrać swoje jednostki z Internetu i wysyłać swoje zadania z powrotem przez e-mail. Następnie otrzymasz komentarze ze swojego opiekuna w ten sam sposób. Jednak nauki online odległość daje możliwość, aby porozmawiać z nauczycielem i interakcji z innymi studentami.

Muszę powiedzieć, że bardzo podobał mi się mój bieg, mimo że nie mają możliwość interakcji online i poszukać inspiracji współpracy studenta. Zrobiłem jednak uzyskać wiele k omunikacji z moim nauczycielem, a feedback była niezbędna i bardzo inspirujące.

– autor artykułu