internetowe kursy angielskiego opinie

internetowe kursy angielskiego opinie

Transform domu z New Country Kitchen

Czy rozważa przebudowę kuchni w kuchni kraju? Twoje pierwsze kroki są takie same jak w przypadku każdego remontu kuchni: określenia swoich potrzeb i budżetu przebudowy. Następnie zastanów się, co chcesz, aby Twój era kuchnia kraju zaproponować. Wybierz paletę kolorów i rozważyć niektóre z poniższych sugestii.

Wiszący Pot Rack: funkcja w wielu wzorach narodowych, półka wisząca doniczka zawieszony nad wyspę lub półwysep jest często głównym elementem kuchni. Na prawdziwym krajem czuć się stojak, który jest wystarczająco duży, aby pomieścić wiszące gałązki przypraw lub suszenia warzyw.

Szafki: Podstawowy składnik wielu kuchniach krajów jest szklane drzwi szafy. Ponieważ wiele krajów wystrój obejmuje kolekcjonerskich i drobiazgi, te szafki szklane zapewni miejsca, aby wyświetlić swoje skarby.

Recykling: Ponowne wykorzystanie materiałów lub ponowne wykorzystanie nie tylko przyjazne dla środowiska; jest to również ekonomiczne. Odwiedź pchle targi, Craigslist, sklepy z antykami i sprzedaży stoczni, aby znaleźć drzwi, szafy, czy meble, które można włączyć do swojej nowej kuchni. Można nawet znaleźć idealne stary emaliowany lub kamienny zlew. Stare belki nadają kraj czuje bez usuwania drzew z naszych lasów.

Minimalizacja Modern: Można włączyć nowoczesne urządzenia, ale to nie znaczy, że trzeba trzymać się jak ból kciukami. Wiele zmywarki i lodówki pozwoli Ci umieścić drewniany panel na drzwiach, pomagając im wtopić się w swoich szafach. Można nawet ukrywać swój zakres kaptur za panelami lub innymi elementami ozdobnymi.

Podłogi: Naturalne materiały podłogowe takie jak desek liściastych lub płytą można dodać autentyczne kraj czuje do swojej nowej kuchni. Można też pójść na szachownicę z linoleum lub płytki ceramiczne. Pleciony dywanik jest kolejnym świetnym akcentem!

Materiały: Pomyśl o naturalnych materiałów i kolorów przy wyborze oprawy, szuflady wyciąga, i meble. Popularne materiały obejmują miedź, przetarł brązu, drewna (bardziej rustykalny tym lepiej), granit, kamień, emalii i konopie.

Joaquin Erazo, Jr jest starszy wiceprezes działu marketingu i public relations w sprawie Projektowanie / Remodeling, Inc. Znajdź firmę do pomocy w danym kraju kuchni przerobi się teraz!

Dowiedz się więcej w naszej przebudowy domu blogu.

(C) 2010 Joaquin Erazo, Jr.

– autor artykułu