edukacja techniczno informatyczna opinie

i.Can procesu zostaną rozdzielone albo wykorzystała?

ii.Is to specjalistyczny lub ogólny?

iii.How ma zdolność wewnętrznej porównać z dostawcami zewnętrznymi „?

iv.Is nie starsze, sprawdzone na rynku dla procesu lub funkcji?

v.Do nasi klienci lub pracodawcy domagać się, że proces (usługa) jest przeprowadzane przez urzędników państwowych?

vi.What poziomu komfortu by kluczowi udziałowcy czują się z różnych opcji dostawy dla tego procesu?

Proces ten kategoryzuje różne procesy do opcji dostawy basenów, które mogą być odpowiednie i jasno określa się wszelkie założenia i ewentualne czułości (polityczne i społeczne). Procesy mogą być badane w warunkach ciągłego doskonalenia, uznając potrzebę zrozumienia zakończenia procesu końcowego uniknąć zablokować poprzez przekazanie off jedno zadanie w izolacji. Przygotowuje on również każdej dyrekcji w zakresie gotowości do dalszej transformacji, przewidywanie czasu, kiedy obecne inicjatywy zabrakło pary lub kolejnych przeglądach wydatków żądają bardziej radykalnych rozwiązań.

Tworzenie Heroes

Innym ważnym krokiem jest określenie, sponsorom, którzy Will Champion poprzez procesy i pomaga udowodnić pojęcia. ‚Heroes’ są prawdopodobnie odpowiedzialne za procesy silnej kandydujących, jak również obejmowanie koncepcję ASDMs. Bez sponsoringu na tym poziomie, transformacja pozostanie pojęciem. Istnieje już kilka znaczących sukcesów. Xansa na Doh udowodnił, że atrakcyjna oferta może stworzyć konkurencję i przyciągnąć wsparcie.

Engage prywatnego sektora

Pojemność, zdolności i chęci głównych usługodawców do udziału w reformie służb publicznych są znacznie zaniżone. W ciągu ostatnich dziesięciu lat ten rynek dojrzał i zmienił się niemal nie do poznania. Istnieje obecnie wyrafinowane komercyjne rozwiązania we wszystkich gałęziach przemysłu [np IBM, Accenture Genpact] Sektor publiczny był najwolniejszy do przyjęcia tych nowych modeli handlowych.Często utrzymuje te organizacje na warunkach rynkowych i angażuje się z nimi niechętnie pośrednictwem sztywnych struktur zamówień przeznaczonych do innej epoki (program NHS NPfIT jest klasycznym przykładem tego, co nie do zrobienia w tym zakresie). Wykorzystanie mocy sektora prywatnego jest kluczowym krokiem na drodze transformacji. To wymaga pracy z wewnętrznego działu handlowego utworzenia nieformalnej Provider „grup doradczych” zbadania innowacyjnych rozwiązań technicznych i konstrukty handlowych (nietradycyjnych, szybsze, mniej formalne, bardziej twórcze i politycznie PUM). To, jak sądzimy, jest krokiem, który będzie największe wyzwanie i wymagają najwyższego poziomu wsparcia.

W przypadku jakichkolwiek pytań w odniesieniu do tej pracy, prosimy o kontakt:

Mr Nick Andrews EightyTwenty Insight Ltd New Broad Street House New Broad Street Londyn EC2M 1NH

– autor artykułu