edukacja helion testy odpowiedzi chomikuj

edukacja helion testy odpowiedzi chomikuj Potrzeba czasu, aby dowiedzieć się, czy dany produkt rzeczywiście spełnia cele niezawodności. Jeśli panel słoneczny przeznaczony jest do produkcji energii z wydajnością 80% w ciągu 20 lat, to zajmie 20 lat, aby określić rzeczywistą wydajność.

Innym czynnikiem przyczyniającym się do apatii wiedzy niezawodność jest układ nagrody w wielu organizacjach.księga przychodów i rozchodów chojnice W niektórych organizacjach bohater, który wkracza rozwiązać poważny problem jest widoczny, uznane i nagradzane. Natomiast inżynier, który identyfikuje i pozwala uniknąć poważnych awarii jest po prostu wykonywali swoją pracę. Ona może http://alnotarnow.pl uratować miliony dolarów w organizacji kosztów gwarancyjnych, ale jej działania są często skryte, rzadko rozpoznawane i prawie nagrodzona. Ludzie pracują dla stanu, a bycie bohaterem przynosi status. To zmierza do zachęcania do zachowania apatia, ponieważ bez błędów naprawić istnieje mniejsze szanse, aby zostać bohaterem.

Jeszcze innym czynnikiem może być specjalizacja pracy inżynierskiej. Inżynier mechaniczny skupia się na wytrzymałości materiałów, opcje mocowania i efektywnego przepływu energii i ruchu. Inżyniera elektryka skupia się na zużyciu energii, szybkości obiegu i taktowania. Wentylator systemie jest często pomijany jako składnik innego niż przepływ powietrza do produkcji chłodzenia systemu. Wentylator jest złożonym elektromechaniczne urządzenie, które nie jest ani domeną inżynierów elektryków – one zapewnić mu władzę i korzyści przez chłodzenie; ani domena inżynierów mechaników – zapewniają wsparcie, przywiązanie i lokalizację. Nie wydaje czas zajęcia wybór wentylatora związanego z niezawodnością wentylatora, co prowadzi do wentylatorów jest wspólnym elementem konstrukcji, która nie. Ani wyspecjalizowany inżynier posiada wiedzę, aby zająć się elementy cross-dyscypliny podczas zabawy w wentylator.

– autor artykułu